hlavička malá

Referencie SEO, dizajn a redizajn


» pozrieť aj vytvorené logá či vytvorené vizitky


Pre účtovníčky z RS ECONOMY, s.r.o. sme vytvorili jednoduchú, ale o to priamejšiu stránku na mieru, ktorá je navyše responzívna.

Online marketing je zabezpečený pomocou PPC kampane.


Stránka firmy ANDOR s r. o. je pomerne obsahovo bohatá. Len e-shop obsahuje stovky produktov. Je budovaná na platforme Joomla! + VirtueMart.

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je zameraná na mnohé parciálne frázy a najmä na frázy stavba bazénov a stavba bazénov na kľúč, kde sa podarilo rýchlo získať pozície na prvých troch miestach.


Ing. Martin Ondriaš je geodet, ktorý si otvoril geodetickú kanceláriu poskytujúcu geodetické služby v oblasti inžinierskej geodézie a katastra nehnuteľností. Stránka je na platforme Joomla!.

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je zameraná na frázu geodetické práce s cielením na Zlatomoravecký okres.


Oficiálna stránka obce Reca je dvojjazyčná, priebežne aktualizovaná a budovaná na platforme Joomla!.

Optimalizácia pre vyhľadávače bola vykonaná iba v nevyhnutnom minime tak, aby na frázu obec Reca sa zobrazila stránka na prvom mieste vo vyhľadávači.


Pre Pekné kabáty sme realizovali tvorbu loga, tvorbu webovej stránky a SEO.

Získané pozície (k 25. 11. 2012): Slovo kabáty v prvej päťke a frázy dámske kabáty či pánske kabáty v prvej desiatke nesponzorovaných odkazov.


Web Stolarstvo.net bol pôvodne na platforme html/css, neskôr prerobený do CMS Joomla!.

Získané pozície: pár mesiacov po spustení stránka už dominovala Googlu. Na silno konkurenčné kľúčové slová stolárstvo a nábytok na mieru je dlhodobo na prvom mieste.


E-shop na platforme Joomla!/VirtueMart zameraný na predaj nemeckých hračiek značky Bruder.

Získané pozície: o necelý mesiac od spustenia na frázu Bruder hračky web vyskakoval na Googli na 4. mieste a momentálne je už na 2. (k 20. 1. 2010).


Web B4S na platforme Joomla! má široký záber činností.

Získané pozície (k 28. 9. 2011): Frázy prevádzkový poriadok, ponuky brigád v potravinárstve, školenia haccp, personálny lízing a mnoho ďalších sa nachádza v prvej trojke alebo prvej desiatke.


Web Odťahovka Senec na platforme html/css je príkladom jednoduchej a účelnej internetovej vizitky, ktorá dokáže priniesť zisk, pokiaľ sa ľuďom hľadajúcim v núdzi odťahovú službu zjaví vo výsledkoch vyhľadávania. Potenciál optimalizácie sme využili minimálne, no aj napriek tomu fráza odťahová služba Senec si vydobyla rýchlo prvé miesto.


Čalúnnictvo Krojcočal bolo dlho stránkou na platforme html/css. No koncom roka 2011 sme stránku prebudovali do redakčného systému Joomla! a umožnili tak lepšie vyniknúť galériám s referenciami.

Získané pozície (k 28. 9. 2011): medzi množstvom konkurencie vyskakuje na Googli pri slove čalúnnictvo ako 5. a pri slove čalúnenie ako 6. v poradí.


Domov sociálnych služieb Nezábudka v obci Pata je neziskovou organizáciou poskytujúcou sociálne služby. Vytvorili sme pre nich webovú stránku na platforme Joomla!, ktorá je dôstojnou prezentáciu nielen pre zákonom stanovené informácie, ale aj pre budúcich klientov či ich rodinných príslušníkov.


Web Vojtko.sk na platforme html/css prezentuje rezbársku činnosť zameranú na poľovnícke podložky pod trofeje.

Získané pozície: hlavné frázy podložky pod trofeje a poľovnícke štítky sa nachádzajú dlhé roky medzi prvými dvoma odkazmi.


Web Montáž sadrokartónu je na platforme html/css.

Získané pozície: aj napriek len vnútornej optimalizácii sú výsledky na Googli výborné: na frázu montáž sadrokartónu i montáž sadrokartónu cenník obsadzuje stránka už niekoľko rokov prvých 6 miest.


Pre neziskovú organizáciu Societa Vráble sme vytvorili prehľadnú prezentáciu všetkých jej činností.


Web WFY na platforme Joomla! prezentuje regálové systémy.

Získané pozície: na frázy regálové systémy, policové regály, paletové regály a mnoho ďalších je dlhodobo na popredných miestach internetových vyhľadávačov.


Web MajaDesign na platforme Joomla! prezentuje výzdobu miestnosti a sál pre rôzne formy podujatí.

Získané pozície: na mnohé kľúčové slová svojej činnosti napr. svadobná výzdoba, výzdoba sál, maľované sklo, gravírovanie vajíčok atď. vyskakuje v prvej päťke nesponzorovaných odkazov na Googli.


Pre súkromný apartmán hotelu Adam Eva Resort sme vytvorili jednoduchú, stručnú, ale za to veľmi príjemnú prezentáciu apartmánu v troch jazykových mutáciách.

Získané pozície: na silno konkurenčnú frázu apartmán Piešťany je web dlhodobo v prvej päťke odkazov.


Staršie projekty


» pozrieť aj vytvorené logá či vytvorené vizitky

Zdieľať