hlavička malá

Referencie: hotové weby


» pozrieť aj vytvorené logá či vytvorené vizitky


Pre účtovníčky z RS ECONOMY, s.r.o. sme vytvorili jednoduchú, ale o to priamejšiu stránku na mieru, ktorá je navyše responzívna.

Online marketing je zabezpečený pomocou PPC kampane.


Stránka firmy ANDOR s r. o. je pomerne obsahovo bohatá. Len e-shop obsahuje stovky produktov. Je budovaná na platforme Joomla! + VirtueMart.

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je zameraná na mnohé parciálne frázy a najmä na frázy stavba bazénov a stavba bazénov na kľúč, kde sa podarilo rýchlo získať pozície na prvých troch miestach.


Ing. Martin Ondriaš je geodet, ktorý si otvoril geodetickú kanceláriu poskytujúcu geodetické služby v oblasti inžinierskej geodézie a katastra nehnuteľností. Stránka je na platforme Joomla!.

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je zameraná na frázu geodetické práce s cielením na Zlatomoravecký okres.


Oficiálna stránka obce Reca je dvojjazyčná, priebežne aktualizovaná a budovaná na platforme Joomla!.

Optimalizácia pre vyhľadávače bola vykonaná iba v nevyhnutnom minime tak, aby na frázu obec Reca sa zobrazila stránka na prvom mieste vo vyhľadávači.


Pre Pekné kabáty sme realizovali tvorbu loga, tvorbu webovej stránky a SEO.

Získané pozície (k 25. 11. 2012): Slovo kabáty v prvej päťke a frázy dámske kabáty či pánske kabáty v prvej desiatke nesponzorovaných odkazov.


E-shop na platforme Joomla!/VirtueMart zameraný na predaj nemeckých hračiek značky Bruder.

Získané pozície: o necelý mesiac od spustenia na frázu Bruder hračky web vyskakoval na Googli na 4. mieste a momentálne je už na 2. (k 20. 1. 2010).


Web B4S na platforme Joomla! má široký záber činností.

Získané pozície (k 28. 9. 2011): Frázy prevádzkový poriadok, ponuky brigád v potravinárstve, školenia haccp, personálny lízing a mnoho ďalších sa nachádza v prvej trojke alebo prvej desiatke.


Čalúnnictvo Krojcočal bolo dlho stránkou na platforme html/css. No koncom roka 2011 sme stránku prebudovali do redakčného systému Joomla! a umožnili tak lepšie vyniknúť galériám s referenciami.

Získané pozície (k 28. 9. 2011): medzi množstvom konkurencie vyskakuje na Googli pri slove čalúnnictvo ako 5. a pri slove čalúnenie ako 6. v poradí.


Domov sociálnych služieb Nezábudka v obci Pata je neziskovou organizáciou poskytujúcou sociálne služby. Vytvorili sme pre nich webovú stránku na platforme Joomla!, ktorá je dôstojnou prezentáciu nielen pre zákonom stanovené informácie, ale aj pre budúcich klientov či ich rodinných príslušníkov.» pozrieť aj vytvorené logá či vytvorené vizitky

Zdieľať