hlavička malá

Tvorba webstránok: redakčný systém s jedinečným dizajnom

Moderná a kvalitná webová stránka by mala byť dizajnovo jedinečná, responzívna ale tiež je výhodou, ak má používateľsky priateľskú administráciu. Takéto riešenie dokáže zabezpečiť vytvorenie jedinečného dizajnu a jeho zapracovanie do prepracovaného redakčného systému.

Pri dizajne webstránok uprednostňujeme minimalizmus, kontrast a primeranú hierarchiu. Okrem toho dbáme aj na gramatickú a typografickú správnosť. V dizajne sa snažíme vytvárať príjemný dojem, ale zároveň ponechať webstránke pragmatickú účelnosť.

Pri tvorbe webstránok sa orientujeme primárne na redakčný systém Joomla!, ktorý je open-sourcom a jeho použitie je úplne zdarma.

Výhodou je, že má v sebe zabudovaných mnoho funkcionalít, ktoré netreba programovať a tiež umožňuje nainštalovať zdarma mnoho rôznych doplnkov ako napr. rôzne fotogalérie, e-shop ap. Teda zadávateľ nemusí platiť za programovanie systému. Inou výhodou takýchto stránok je, že nie sú závislé na jej pôvodnom tvorcovi a že za vývojom tohto systému stojí celosvetová komunita.

S našimi webovými stránkami máte istotu, že:

  • webová stránka bude na internete úplne jedinečná
  • web bude typograficky a esteticky hodnotný
  • vo všetkých používaných prehliadačoch sa bude zobrazovať správne
  • dizajn bude šitý na mieru podľa obsahového zamerania webu
  • grafická šablóna, jej typografické časti budú modifikovateľné
  • správa obsahu stránky bude pomerne jednoduchá a do jej spravovania môže byť ktokoľvek zaškolený

Pozrieť cenník tvorby webových stránok

Pozrieť referencie tvorby webových stránok